VESIJOHTOLIIKE J.LAITINEN.
PITÄÄ MINKÄ LUPAA.

Vesijohtoliike J. Laitiseen on opittu luottamaan tuhansien ja taas tuhansien onnistuneiden LVI-asennusten ansiosta vuodesta 1998. Meillä työt tehdään aina vastuullisesti ja ammattitaitoisesti. Dokumentoimme ja arkistoimme kaikki työmme. Myönnämme työllemme YSE:n mukaiset takuut.

Ole yhteydessä meihin, kun etsit LVI-töillesi luotettavaa tekijää Espoossa, Helsingissä tai Vantaalla. Palveluihimme kuuluvat LVI-huollot,

-korjaukset ja -urakoinnit, viemärikuvaukset ja kuntokartoitukset sekä muut LVI-alan työt.

YHTEYSTIEDOT

Vesijohtoliike J. Laitinen Oy
Olarinluoma 11, 02200 Espoo
010 832 7700
info@vesijohtoliikelaitinen.com
Y-tunnus 1451678-8
Toimisto avoinna ma–pe klo 7–16

LASKUTUSOHJEET

VERKKOLASKUT
Osoite: 003714516788
Operaattori: Pagero Oy
Tunnus: 003723609900

PAPERILASKUT
Vesijohtoliike J. Laitinen Oy
OVT 003714516788
PL 908
02066 DOCUSCAN

Huom! Paperilaskuissa oltava ehdottomasti OVT-tunnus yrityksen nimen alla

(jos se on muualla laskulla niin skannauspalvelu ei laskua skannaa).

Vähimmäisveloituksemme on 1 tunti. Myös matkoihin kuluva aika laskutetaan työaikana.

Lisäksi veloitamme kiinteän matkakulun, joka kattaa kalustetun huoltoauton sekä kilometrikustannukset.

Palveluksessasi

HALLINTO

Jukka Laitinen

toimitusjohtaja

010 832 7700
jukka.laitinen@vesijohtoliikelaitinen.com

Elina Tuominen

kirjanpitäjä, toimistopäällikkö
010 832 7700
elina.tuominen@vesijohtoliikelaitinen.com

Tanja Lönnberg

laskutusvastaava
010 832 7700
tanja.lonnberg@vesijohtoliikelaitinen.com

Kirsi Jokela

laskuttaja

010 832 7700
kirsi.jokela@vesijohtoliikelaitinen.com

TARJOUKSET

Raimo Luomala

työnjohtaja
010 832 7700
raimo.luomala@vesijohtoliikelaitinen.com

Markku Keronen

projektipäällikkö
010 832 7700
markku.keronen@vesijohtoliikelaitinen.com

LVI-TYÖT

Jarmo Koistinen

huoltopäällikkö
010 832 7700
jarmo.koistinen@vesijohtoliikelaitinen.com

Ville Martikainen

työnjohtaja
010 832 7700
ville.martikainen@vesijohtoliikelaitinen.com

YHTEYDENOTOT JA TARJOUSPYYNNÖT

Yhteydenottopyyntö
Työtilaus
Tarjous/-urakkapyyntö
Reklamaatio
Verkkolasku (vain yritykset)
Sähköpostilasku (yritykset sekä kuluttajat). Huom! Katso että asetukset sallii vastaanottaa laskut osoitepäätteillä admicom.fi ja adminet.fi
Paperilasku (yritykset sekä kuluttajat) Paperilaskusta veloitamme paperilaskulisän 1,80€ (sis. Alv 24%)

Luotollisessa asiakassuhteessa järjestelmämme vaatii henkilö- tai y-tunnuksen kokonaisuudessaan (myös henkilötunnuksen loppuosan). Ilman täydellistä henkilö- tai y-tunnusta emme voi luoda asiakkuutta järjestelmäämme.

Vesijohtoliike J. Laitinen Oy


Olarinluoma 11

02200 Espoo

24h päivystys 010 832 7700